Medová detoxikační masáž

Pochází z ruského lidového léčitelství a působí velmi účinně proti stresu, chronickým chorobám, opotřebování věkem a nezdravém způsobu života. Jde spojení výživného medu a relaxační masáže. Při medové masáži se můžete těšit z léčivých a zkrášlujících účincích medu a masérských hmatů… a co víc, zbavíte se starých usazenin a jedů z hloubky tělesných tkání a choroboplodných zárodků. Preventivně prováděná působí i v oblasti psychosomatické.

Jak se provádí?   Med se ve spojení s masáží speciálně roztírá, vmasíruje do pokožky těla a pod tlakem prstů maséra vytahuje škodliviny, které se nahromadily v průběhu let z okolního životního prostředí, léků, potravin. Pomáhá regenerovat jednotlivé orgány, které jsou nervově propojeny pomocí reflexních zón umístěných v oblasti páteře.

(Účinek se ještě více znásobí v kombinaci s 1- několikadenním půstem či odlehčeným jídelníčkem)

Dnes jsme vystaveni nepřehlednému množství jedů ve stravě, lécích, kosmetice, pracích prášcích, úklidových prostředcích atd. Výsledek? Tělo hromadí jedy, kterých se neumí zbavit. Normální cesty vylučování střevy, ledvinami, plícemi a pokožkou většinou již nestačí.

Detoxikační masáže medem, Dr.GünterHarnisch, Fontána 2002